Apie “Investuok”

Žurnalas INVESTUOK

INV-73-virselis-mazas INV-75-virselis-mazas INV-76-virselis-mazas INV-74-virselis-mazas

Žurnalas „Investuok“ – tai nuo 2007 m. leidžiamas mėnesinis žurnalas privatiems investuotojams apie investavimą ir pinigų tvarkymą. Viena iš pagrindinių žurnalo idėjų – informaciją pateikti VISIEMS suprantama kalba.

Per metus išleidžiama 11 žurnalo INVESTUOK numerių (liepa-rugpjūtis jungtinis numeris). Kiekviename žurnalo numeryje rašome apie: ekonomikos ir rinkų aktualijas, garsius investuotojus ir investuojančius lietuvius, taupymo patarimus ir mintis apie tai, kaip auklėti vaikus kad jie mokėtų elgtis su pinigais, analizuojame galimas investavimo kryptis ir konkrečias įmones, investavimo produktus.

Siekiame, kad kiekvienas straipsnis būtų praktiškai pritaikomas.

Užsakyk žurnalo prenumeratą

INVESTUOK renginiai

WP_001996

Kiekvieną mėnesį organizuojame aktualius seminarus apie investavimą. Seminarai vyksta Vilniuje ir Kaune, taip pat transliuojami internetu. Žurnalo prenumeratoriai gali apsilankyti seminaruose du kartus per metus nemokamai.

Norintiems gilinti žinias ir įgauti investavimui reikalingus įgūdžius siūlome tęstinius mokymų kursus. Temos labai įvairios – nuo bazinės informacijos pradedantiesiems, verslo, nekilnojamojo turto iki sudėtingų, praktikų vedamų, mokymų kursų apie fundamentaliąją, techninę analizes, įvairias strategijas ar forex rinką.

Informaciją apie artėjančius renginius galite rasti čia

“Investuok” video įrašai

Suprantame, kad kartais neįmanoma suderinti laiko, kuomet vyksta renginiai arba gyvenate per toli nuo jų vykimo vietos. Dėl to visus seminarus ir nemažai mokymų nufilmavome ir siūlome Jums pažiūrėti itin palankiomis sąlygomis.

Visą siūlomų įrašų sąrašą rasite čia

Knygos apie investavimą

Kaip uzdirbti is akciju virselis GERAS Paprastos akcijos ir nepaprasto pelnai P_Ficher vezlio kelias-virseliu isklotine.indd Jusu kaimynas milijonierius mazas virselis

Žurnalas INVESTUOK leidžia knygas apie investavimą ir pinigų tvarkymą.

Nusipirkti knygų galima čia

Neseniai išleidome knygą apie pinigų tvarkymą „Jūsų kaimynas milijonierius? Netikėtos turtingųjų paslaptys“ ir knygą „Praktinė ekonomika“, kuri parodo, kaip sudėtingos ekonomikos teorijos veikia realiame gyvenime.

Siūlome perskaityti ir anksčiau mūsų išleistas knygas: „Kaip uždirbti iš akcijų“, „Vėžlių kelias“, „Biržos spekulianto memuarai“, „Paprastos akcijos ir nepaprasti pelnai“.

Facebook

Žurnalo „Investuok“ Facebook profilis jungia daugiau nei 18 000 bendraminčių.

Labai didžiuojamės, jog maždaug pusė žurnalo skaitytojų – ypač lojalūs prenumeratoriai. Be to, prenumeratoriai visuomet gauna geriausius pasiūlymus mūsų produktams ir paslaugoms.

Daugiau informacijos apie prenumeratą  www.investuok.eu arba tel. (8-659) 41020, el. paštas: prenumerata@investuok.eu

Kontaktai

UAB “Leidybos studija”

Parodos 26, Kaunas

El. paštas informacija@investuok.eu

Tel. 8-678-79955

www.investuok.eu

www.investuok.org