Verslas. Nuo įkūrimo iki tvaraus augimo.

  • Verslas. Nuo įkūrimo iki tvaraus augimo
  • Vilniuje, tris mėnesius nuo lapkričio 8 d.
  • nuo 18:00 iki 21:15
  • Iš viso 36 akademinės valandos. 9 paskaitos antradienio vakarais.
  • Mokymus sudaro trys moduliai po tris paskaitas. Kiekvieną modulį galima įsigyti ir atskirai.

Mokymų kaina – 800 € (į kainą įskaičiuoti kavos pertraukėlės, užrašai),

Didžiausios nuolaidos taikomos pirmiems užsisakiusiems.

Dabar galiojanti visų mokymų kaina 407 € (liko 2 vietos)

Užsisakyti dalyvavimą seminare ir video įrašą

Pilną mokymų kainą sudaro maždaug 80 proc. nuo visų modulių kainų sumos. Atskirų modulių kainos kyla, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus juose.

financial-tic-tac-toe-1238341

Iš 100 įkuriamų įmonių tik 4 pasiekia tvaraus augimo stadiją. Dauguma (74 %) lieka tokios būsenos, kai viskas priklauso tik nuo savininko jėgų, atsakomybės ir entuziazmo. O kai jis baigiasi… Šis sėkmingai praktikuojančių verslininkų ir verslo konsultantų parengtas paskaitų ciklas apie tai, kaip sukurti efektyviai veikiantį verslą, tinkamai pasirinkti prioritetus, išvengti pavojų ir sukonstruoti tvarų augimą.

MODULIAI:

 

MarketingaVytautas Zuzeviciuss. Kaip padidinti pardavimus ekonomiškiausiu būdu

Visas verslas prasideda nuo savo kliento pažinimo, savo stiprybių ir galimybių supratimo, komunikacijos su klientu ir galiausiai monitoringo. Šis kursas apie tai, kaip padaryti, kad savo jėgas ir lėšas panaudotumėte maksimaliai efektyviai, augtumėte užtikrintai, gautumėte didžiausią pelną.

Vytautas Zuzevičius – rinkodaros ekspertas praktikas, šioje srityje dirbantis jau 20 metų. Per savo karjerą dirbo su įvairiausiais žinomais prekių ženklais.

Vilniuje antradienio vakarais lapkričio 8,15, 22 d. Iš viso 12 ak. val.

Daugiau apie modulį

Modulio kaina 300 €

Dar liko 4 vietos už 149 €
Užsisakyti dabar už specialią kainą

Saulius JovaisasVadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta?

Verslo sėkmė dabar kaip niekada priklauso nuo vadovų ir žmonių įsitraukimo, motyvacijos, noro tobulėti ir keistis. Kaip vadovauti darbuotojams šiandien, kad jie ne tik atliktų savo funkcijas ar atliktų darbą, bet būtų orientuoti į rezultatą, pasiektų numatytus tikslus ir užtikrintų aukštą pajamingumą bei verslo augimą?

Saulius Jovaišas. Verslo valdymo konsultantas, turintis ilgametę sėkmingo vadovavimo patirtį. Projekto „Boso valanda“ autorius. Lektorius.

Vilniuje antradienio vakarais gruodžio 6, 13, 20 d. Iš viso 12 ak. val.

Daugiau apie modulį

Modulio kaina 300 €

Dar liko 3 vietos už 229 €
Užsisakyti dabar

Vitalij SostakFinansai. Ką apie finansus turi išmanyti įmonės vadovas?

Neretai nedidelėse įmonėse finansai suvokiami tik kaip savalaikis ataskaitų teikimas valdžios institucijoms ir mokesčių apskaičiavimas. Šis kursas apie tai, kaip įmonės finansinius duomenis panaudoti valdant įmonę, kaip įžvelgti pavojus ir rizikas ir kaip tinkamai suplanuoti finansinius srautus.

Vitalij Šostak, sertifikuotas finansų analitikas (CFA), investuotojas, įmonės, teikiančios išorinio finansų direktoriaus nuomos paslaugas, vadovas.

Vilniuje antradienio vakarais 2017 m. sausio 17 ,24, 31 d. Iš viso 12 ak. val.

Daugiau apie modulį

Modulio kaina 300 €

Dar liko 2 vietos už 139 €
Užsisakyti dabar už specialią kainą

Kam skiriami mokymai?

Mokymai skiriami tiems, kurie nori pradėti savo verslą, tačiau ne iki galo pasitiki savo jėgomis kaip tą padaryti. Šis kursas taip pat tinka ir smulkaus bei vidutinio verslo vadovamas bei savininkams. Jūsų paslaugoms daugiau kaip 80 metų lektorių patirties versle.

Ko tikėtis po mokymų?

Tikime, kad po mokymų būsite pasirengę imtis nuosavo verslo, o jei jau jį turite pasieksite stabilaus augimo ir sėkmės, o visos pastangos duos apčiuopiamai efektyvesnį rezultatą. Be to, jei kils toks poreikis, mokymų metu arba po jų supažindinsime su investuotojais į startuolius, kurie yra pasirengę ir ieško projektų į kuriuos galėtų investuoti iki 100.000 eurų.

Garantijos

Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Gražinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.