Techninė analizė. Kada parduoti, o kada pirkti?

Kaip prekiauti akcijomis, kriptovaliutomis, valiutomis ir kt. remiantis buvusių ir esamų kainų grafikais.

 • Techninė analizė. Pilnas kursas.

 • Trijų dalių, septynių vakarų mokymų ciklas

 • Vienos paskaitos trukmė nuo 18:00 iki 21:15

 • Vilniuje, nuo kovo 20 dienos kartą per savaitę

 • Galite atskirai įsigyti pirmąją paskaitą TECHNINĖ ANALIZĖ ŽALIEMS
 • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Dar liko 3 vietos už specialią kainą - 349 €

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Pilna mokymų kaina 600 €. 

"Rinkoje nėra pradžios, tęsinio ir pabaigos – visa tai susikuriame patys savo vaizduotėje." -  A.Elderis

Su Andriumi Kvaraciejumi

andrius kvaraciejus

privatus profesionalus investuotojas, investavimo patirtis nuo 1997 metų. Techninę analizę daugiausiai naudoja investuodamas akcijų ir išvestinių instrumentų rinkoje.

Su Nauriu _ Treigiu

nauris treigys jb

spekuliantas, techninės analizės praktikas. Vienas iš www.spekuliantai.lt įkūrėjų, apžvalgininkas. Šiuo metu portalo aipt.lt savininkas ir autorius.

Su Vytautu Keturka

vytautas keturka jb

 privatus investuotojas, spekuliantas. Rinkoje nuo 2001 metų. Vienas iš nedaugelio Lietuvoje gyvenantis iš prekybos Forex ir išvestinių instrumentų rinkoje. 

Jeigu Jūsų pažintis su investavimo pasauliu prasidėjo nuo nesėkmės, manykite, kad jums pasisekė. Pradedantieji investuotojai dažniausiai būna paskatinti draugų, pažįstamų, kolegų „uždirbto 300 procentų pelno per paskutinius tris mėnesius“. Tačiau, jei jūs atsargus žmogus, tikėtina paskutinių santaupų nepraradote. O taip pat supratote, kad jei ko nors imatės, turėtumėt šiek tiek išmanyti.

Kaip ir kiekvienoje veikloje investavime reikalingos žinios ir patirtis. Tam, kad galėtume nuspręsti kur ir kada investuoti, nesvarbu apie ką bekalbėtume – akcijas, kriptovaliutas, ico, valiutas, paskolas, - turime susirinkti pakankamai informacijos – ar tai ne sukčiai, ar projektas rimtas, ar vykdytojai profesionalūs, ar valdžia neuždraus, ar mokesčiai dideli ir pan. Tai sunkus ir varginantis darbas, kurį dideli bankai, turintys tūkstančius darbuotojų gali padaryti kur kas greičiau ir efektyviau. Tačiau jūs dar kol kas nenusamdėt keleto asmeninių analitikų, tiesa?

Yra teorija, sakanti, kad likvidžiose rinkose, kur įvyksta daug sandorių pati kaina arba jos dinamika suteikia visą reikalingą informaciją. Rinka jau būna suskaičiavusi visus politinius, ekonominius ir kitus faktorius. Taigi svarbu susikoncentruoti ties kainų dinamika. O kainų pokyčius ir tendencijas kaip tik ir nagrinėja techninė analizė.

Už techninės analizės slepiasi ryškus minios psichologijos šešėlis – didelė bendra beformė rinkos sąmonė, susidedanti iš atskirų lyg ir protingų ir malonių žmonių, tačiau kurie kartu pasiduoda bendroms emocijoms - ir panikai, ir euforijai.

Techninė analizė ypatingai naudinga prekiaujant naujais instrumentais, tokiais kaip kriptovaliutos. Fundamentalių duomenų yra pakankamai nedaug, todėl daug ką gali nulemti kaip prekiautojai matys valiutos kainų grafiką ir reikia suspėt tuo pasinaudoti – jei ne uždirbti spekuliuojant, tai bent perkant kuomet pigu, o parduodant kuomet brangu (pradedantieji investuotojai dažniausiai daro atvirkščiai)

Apie tai, kaip
• skaityti kainos grafiką ir pagal jį gebėti pasirinkti savo veiksmus;
• kodėl kiekviena taisyklė gali turėti išimtis;
• kada geriausia pirkti, o kada parduoti?
• kaip uždirbti iš minios psichologijos

tęstiniame net trijų dalių, septynių vakarų mokymų cikle su rinkos profesionalais:

Techninė analizė. Kada parduoti, o kada pirkti?

 Ko tikėtis po mokymų?

Po mokymų galėsite naudodamiesi grafikais sėkmingai nustatyti kainų tendencijas, bei gebėsite tinkamai pasirinkti įėjimo į rinką laiką. Be to rasite sau tinkančius techninės analizės instrumentus, kurio pagalba galės prekiauti bei valdyti riziką. Visai pradedantieji ras atsakymus į savo klausimą ar gebėtų būti spekuliantais.

Kam skiriama

Individualiems investuotojams:

 • - norintiems išmokti spekuliuoti;
 • - investuojantiems į kriptovaliutas
 • - investuojantiems į akcijas
 • - siekiantiems padidinti investicijų grąžą savalaikiais sprendimais;
 • - neramiems žmonėms, kuriems svarbu ir įdomu kas bus;

Paskaitų planas:

 • Techninė analizė. Įvadas. Ką mums rodo grafikai. 1 paskaita. Andrius Kvaraciejus
 • Techninė analizė. Prekybos sistemos. Prekyba naudojantis indikatoriais. Kada pirkti ir kada parduoti. Teorija ir praktika. 3 paskaitos. Nauris Treigys.
 • Techninė analizė. Prekyba naudojantis palaikymo pasipriešinimo lygiais. Prekybos psichologija. Dienos prekyba. 3 paskaitos. Vytautas Keturka.

Kaip tai vyks?

Šis techninės analizės kursas sudarytas iš trijų dalių – pirmoji paskaita visai žaliems, kalbėsime apie pagrindines sąvokas, figūras ir techninės analizės esmių esmę.

Antroji dalis – trys paskaitos ir praktika tarp jų apie tai kaip pasinaudoti išvestine informacija ir kaip daryti sprendimus remiantis ne samprotavimais ir emocijomis, bet turimais duomenimis.

Trečioji dalis – trys paskaitos pasidalinimo patirtimi dar labiau pažengusiems. Bus kalbama, atrodytų apie paprastą ir suprantamą instrumentą – palaikymo pasipriešinimo lygius. Tačiau kaip juos pamatyti tikrus ir kaip panaudoti realybėje – didelio meistriškumo reikalaujantis procesas.

Apie techninę analizę

Techninės analizės pagrindiniai principai

 • Kainoje atsispindi viskas, kas vyksta rinkoje
 • Istorija kartojasi, o žmogaus psichologija keičiasi nereikšmingai
 • Egzistuoja rinkos elgesio modeliai.

Techninės analizės privalumai

 • Panaudojama beveik visiems investavimo instrumentams
 • Laiko universalumas – nuo valandos iki šimtmečio
 • Pagrindinius metodus lenga įsisavinti, jie sukurti pagal tai, kas realiai jau vyko rinkoje
 • Naudoja tikslius duomenis realiame laike

Garantijos

Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Gražinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Jei ieškote daugiau informacijos apie investavimą, galite peržiūrėti ankstesnių renginių video įrašus

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą

Ripple_Price_XRP_USD_Analysis