Obligacijos. Būdas išsaugoti kapitalą ir uždirbti neramiais laikais.

Kaip investuoti į individualių investuotojų nepelnytai pamirštamą instrumentą ir kaip uždirbti didžiausią grąžą.

  • Investavimas į obligacijas
  • Praktinių mokymų ciklas. Iš viso 12 ak. val.
  • Vilniuje, Asmenybės tobulėjimo studijoje, Vokiečių 24
  • Gegužės 9, 16 ir 23 dienomis nuo 18:30 iki 21:30
  • Trys trečiadienio vakarai
  • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Dar liko 3 vietos už specialią kainą - 99 €

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Pilna ciklo kaina 240 €. 

"Būk atsakingas už savo pinigus arba visą gyvenimą klausysi kitų įsakinėjimo. Esate vienas iš dviejų: arba pinigų šeimininkas, arba jų vergas." Robert Kiyosaki

Su Tautvydu Marčiulaičiu

DSC_5633

Vienas populiariausių žurnalo „Investuok“ straipsnių autorių. Biržose prekiauja nuo 2004 m., pradėjęs OMXV, vėliau prekiavo FX, ETF, ateities sandoriais, opcionais, CFD, obligacijomis. Anksčiau dirbo "Danske Bank", šiuo metu "Mundus" komandos narys.

Obligacija – investavimo instrumentas nepelnytai užmirštas smulkiųjų investuotojų, tačiau labai mėgstamas institucinių. Galbūt todėl, kad obligacijos atrodo nuobodžios ir mažai pelningos. Tačiau realybė gali pasirodyti visai kitokia. Ar žinote, kad ir obligacijomis galima spekuliuoti, kad visai nebūtina jų išlaikyti iki termino pabaigos ir kad uždirbti galima ne tik iš procentų termino pabaigoje? O kai kurios obligacijos laikomos kur kas rizikingesniu instrumentu nei akcijos. Tuo pačiu, tai gali būti viena iš saugiausių investicijų neramiais laikais.

Siūlome jums šį praktinį mokymų ciklą, kuris padės jums būti efektyvesniais ir saugesniais investuotojais ir praplės jūsų investavimo galimybes:

Obligacijos. Būdas išsaugoti kapitalą ir uždirbti neramiais laikais

Kokia visa to nauda

  • Sumanesnis investuotojas – didesnė grąža.
  • Visada geriau turėti daugiau galimybių, nei jų neturėti.
  • Suprasite kaip investuoja profesionalai ir gebėsite panaudoti tokios strategijos elementus savo portfelyje.
  • Gebėsite atsakingai valdyti savo santaupas ir su investavimu susijusęs rizikas.

Kam skiriama

Šie mokymai skiriami individualiems investuotojams, kurie savo investavimo galimybių arsenalą norėtų papildyti obligacijomis. Didelis teorinis pasirengimas nėra reikalingas, tačiau bendras supratimas apie investavimą, arba bent minimali patirtis būtų pageidautina.

Paskaitų planas:

1) Kokios būna obligacijos ir jų pagrindinės charakteristikos. Kaip pasirinkti ir subalansuoti galimą riziką.
– Praktika. Konkrečių obligacijų analizė ir parinkimas skirtingo tipo investiciniams portfeliams.

2) Pirkimas ir pardavimas.Kaip įvertinti obligacijos kainą. Kaip galima jomis spekuliuoti. Ir kada verta jas parduoti anksčiau laiko?
– Praktika. Obligacijos pajamingumo ir kainos sąveikos analizė. Pajamingumo kreivė. Sprendimo parduoti neišlaikius iki termino pabaigos pavyzdžiai.

3) Obligacijų portfelio sudarymas ir grąžos padidinimas. Skirtingi obligacijų tipai (valstybinės, įmonių, aukšto pajamingumo), būdai ir būtini reikalavimai jas įsigyti.
– Praktika. Obligacijų, kaip portfelio grąžą didinančios priemonės, pavyzdžiai.Obligacijų įsigijimo pavyzdžiai Baltjos rinkoje. Portfelio formavimo ir jo proporcijų pavyzdžiai.

Kaip tai vyks?

Mokymų metu ne tik klausysite paskaitų, tačiau ir dalyvausite praktinėse paskaitų dalyse. Praktikos metu aptarsite konkrečius jums rūpimus investavimo atvejus

Ko tikėtis po mokymų?

Po mokymų gebėsite efektyviau subalansuoti savo portfelį, panaudoti spekuliacinius elementus prekiaujant obligacijomis ir išmoksite pastebėti ir apskaičiuoti rinkos siūlomas galimybes.

Garantijos

Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Grąžinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Bonds

Jei ieškote daugiau informacijos apie investavimą, galite peržiūrėti ankstesnių renginių video įrašus

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą