Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta.

 • Vadovavimas. Kaip padaryti, kad viskas būtų padaryta?
 • Vilniuje, Vilniaus universiteto Verslo mokykloje, Salulėtekio 22
 • gruodžio 6, 13, 20 dienomis
 • nuo 18:00 iki 21:15
 • Iš viso 12 akademinių valandų. Trys paskaitos antradienio vakarais.

Mokymų kaina – 300 € (į kainą įskaičiuoti kavos pertraukėlės, užrašai),

Didžiausios nuolaidos taikomos pirmiems užsisakiusiems.

 

Ačiū Registracija baigta. Deja, visos vietos jau užimtos.

Smulkaus ir vidutinio verslo sėkmė dabar kaip niekada priklauso nuo vadovų ir žmonių įsitraukimo, motyvacijos, noro tobulėti ir keistis.
Kaip vadovauti darbuotojams šiandien, kad jie ne tik atliktų savo funkcijas, ar atliktų darbą, bet būtų orientuoti į rezultatą, pasiektų numatytus tikslus ir užtikrintų aukštą pajamingumą bei verslo augimą.

12 akademinių valandų praktinių mokymų kursas

VADOVAVIMAS. KAIP PADARYTI, KAD VISKAS BŪTŲ PADARYTA.

Lektorius

Saulius JovaisasSaulius Jovaišas. Verslo valdymo konsultantas, turintis ilgametę sėkmingo vadovavimo patirtį. Projekto “Boso valanda” autorius. Lektorius.

Mokymų programa:

 1. Norint efektyviai vadovauti reikia efektyviai mąstyti.
  Pirma seminaro dalis apie tai, kaip turi mąstyti vadovas, jei nori, kad jo organizacija spėtų su pokyčiais, pasiektų išskirtinį rezultatą ir nugalėtų konkurencinėje kovoje. Kokia vadovo paskirtis organizacijoje? Kaip vadovui ugdyti save, kad galėtų ugdyti kitus? Kaip suorientuot save ir savo komandą į rezultatą, o ne į procesą? Į sprendimą, o ne į problemas? Į veiksmą, o ne į ketinimą veikti? Kaip atrasti savo potencialą ir jį įdarbinti?
 2. Ką turi žinoti, mokėti ir daryti tikrai geras vadovas!
  Antra seminaro dalis apie tai kaip turi elgtis ir ką daryti vadovas, kad darytų malksimalią įtaką savo darbuotojams. Kaip tapti autoritetu darbuotojams? Kaip motyvuoti? Kaip nuspręsti kuriuos darbuotojus reikia ugdyti, o kuriuos “paleisti”? Kaip ugdyti pasirinktus? Vadovo kasdienio darbo įrankių dėžė: veiksmų ir reakcijų rinkinys siekiant maksimalaus rezutlato.
 3. Kaip pasirinkt ir išlaikyt geriausius!
  Trečia seminaro dalis apie tai, kad vienas nieko nepadarysi. Kaip organzuot darbuotojų paiešką ir pasamdyt tinkamiausius darbuotojus? Kaip pravesti darbo pokalbį, kad per trumpiausią laiką sužinotum daugiausiai? Kaip tinkamai “parduoti” organizaciją kandidatams? Kaip sukurti terpę skleistis pasirinkto darbuotojo potencialui, kad jis norėtų likti? Kaip suvienyti skirtingus žmones bendram tikslui pasiekti?

Kam skiriami mokymai?

Tiems, kurie nori sukurti savo verslą. Nori nuo pradžių viską daryti taip, kad viskas veiktų. Taip pat tiems, kurie nori būti vadovais, arba yra ir nori būti geresniais vadovais.

Ko tikėtis po mokymų?

Mokymai yra patyriminiai. Paremti gerąja patirtimi, realiais, pritaikomais pavyzdžiais. Konkrečių situacijų sprendimais.
Po mokymų vadovai turės susidarę aiškų veiksmų planą – ko imtis siekiant pagerinti esamą vadovavimo situaciją. Gebės pritaikyti įgytus įgūdžius. Įgis papildomų gebėjimų parinkti, ugdyti, motyvuoti darbuotojus.

Garantijos

Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Gražinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Pirmas svarbiausias žingsnis Jūsų verslo kelyje.