Žurnalas „Investuok“ kartu su Privačių investuotoju klubu pristato projektą

Jei turite idėją ir žinote, kaip ją įgyvendint, arba neseniai sukūrėte verslą, bet jums trūksta lėšų efektyvesnei ir greitesnei plėtrai, mes pasirengę tapti pirmaisiais jūsų investuotojais.

Mūsų investavimo filosofija

Mes tikime, kad investuotojai su verslininkais gali sudaryti puikią komandą, kuri vadovaudamasi abipuse patirtimi greitai pasieks rezultatą – sparčią plėtrą. O galiausiai ir pelną arba pritrauktą dar didesnį investuotoją.

Investavimo kriterijai

Mes investuosime į

  • efektyviai kapitalą panaudoti gebančią naują ar kuriamą įmonę, kuri yra (bus) orientuota į dideles (augančias) eksporto rinkas;
  • įmonę, kuri turės aiškų finansinį ir veiksmų planus;
  • įmonę, kurios vadovaujantis personalas yra pasirengęs artimai bendradarbiauti su mumis plėtojant ir auginant savo verslą.

Mes orientuojamės į startuolius arba neseniai įkurtas įmones ir siekiame būti pirmieji investuotojai. Jei turite gerą idėją arba kuriamą produktą, mes investuosime ir tuomet, jei iš savo veiklos jūs dar nesate gavę jokių pajamų. 

Investicijų dydis

Numatoma viena investicija būtų tarp 50 ir 100 tūkst. eurų. Tačiau tam tikrais atvejais, atsižvelgiant į produktą ir idėją, gali būti didesnė arba mažesnė.

Investavimo procesas

Jei jūs manote, kad turite idėją ar verslą, kuris atitinka mūsų filosofiją ir kriterijus, parašykite mums el. paštu startuoliai@investuok.eu.

Laiške trumpai aprašykite, kas esate jūs, koks yra arba bus jūsų produktas, taip pat kaip, jūsų manymu, mes galėtume jums padėti.

Susisieksime su jumis telefonu arba gyvai toliau aptarti detalių.

 

Pagreitinkime progresą kartu.