Pradedančiojo investuotojo paketas

  • Atrinkome mokymų video įrašus labiausiai tinkančius pradedantiesiems
  • Daugiau kaip 38 valandos naudingos bazinės informacijos apie investavimą
  • Žiūrėkite kada Jums patogu ir tiek kartų kiek Jums reikia.
  • Įrašus peržiūrėti galėsite visus metus
  • Po apmokėjimo nuorodas į įrašus rasite skyrelyje "Mano paskyra"

472 € Speciali 2018-ųjų vasaros kaina šiandien  37 €

Speciali kaina pakils 23 val., jei iki to laiko nors vienas ar daugiau žmonių įsigis paketą

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Pradedančiojo investuotojo paketą sudaro šie mokymai:

Gaukite visas būtiniausias žinias reikalingas sėkmingam investavimui

Investavimo ABC

10 video paskaitų ciklas. Kaip ir visi naudingiausi dalykai pasaulyje, galintis atrodyti nuobodus, savaime suprantamas ar stokojantis spalvų. Tačiau jis bus naudingesnis už bet kurį „nemokamą“ pažadą paversti jus profesionaliais investuotojais per 20 minučių. Lektorius Artūras Milevskis.

Daugiau

Investavimo pagrindai

10 paskaitų po 1,5 val. video įrašai. Profesionalių investuotojų įrašytas webinarų ciklas pradedantiesiems investuotojams. Reikalingas, jei dar tik pradedate investavimo kelią. Lektoriai – Rolandas Juraitis, Vytautas Plunksnis, Marius Dubnikovas, Vitalij Šostak

Daugiau

Visa tiesa be reklamos apie investavimą iš pirmų lūpų

Trijų valandų trukmės seminaras apie asmeninę patirtį iš jau investuojančiųjų lūpų. Asmeninė patirtis kaip pradėti investuoti ir investavimas kaip asmeninių finansų valdymo priemonė. Lektoriai Justinas Jazepčikas ir Giedrius Brazdauskas.

Daugiau

Investavimas į akcijas žaliems

Trijų valandų trukmės seminaras pradedantiesiems apie investavimą į akcijas. Kas tai yra ir kokios gali būti pritaikytos strategijos? Kaip vyksta investavimo procesas? Spekuliaciniai elementai. Lektoriai: Marius Dubnikovas ir Tautvydas Marčiulaitis.

Daugiau

Kaip investuoti gyvenant Lietuvoje

Dviejų investavimo stilių strategija pradedantiesiems. 16 akademinių valandų mokymų kursas apie tai kaip dera investavimas ir spekuliavimas. Kaip valdyti riziką ir kaip uždirbti daugiau imantis aktyvesnių veiksmų investuojant. Lektorius Tautvydas Marčiulaits

Daugiau

Kodėl?

Investavimas - tai sritis, kurioje geriausia nesivadovauti kitų patarimais. Finansų institucijose, jei ir rasite kompetetingą patarėją, jis dažniausiai turės ir papildomų interesų - parduoti jums kokį nors produktą, pritraukti jūsų pinigus į savo įmonę ir pan. Dar blogiau, klausyti draugų, giminių ir pažįstamų patarimų - kuo daugiau aplinkui jus šneka koks tai yra puikus būdas uždirbti, tuo turite būti atsargesni investuodami savo pinigus. Bet kuriuo atveju, norėdami jaustis saugiai ir ramiai miegoti naktimis, turite patys sukaupti bent jau minimalų reikalingų žinių bagažą.

Kodėl dabar?

Tinkamo laiko gali ir niekada nebūti, bet kuo anksčiau pradėsit investuoti, tuo geresnio rezultato galite tikėtis. Be to, šiuo metu vasara, taigi, tikėtina, rasite daugiau laiko mokymuisi. Ir galiausiai - vasarą visuomet geriausi pasiūlymai. Pilna šio paketo kaina be nuolaidų 472 €.

Kam skiriami mokymai?

Mokymai orientuoti į tik pradedančius investuoti, kurie nori, tačiau bijo ar galvoja, kad negali to daryti. Tačiau ir labiau patyrę gali rasti juose sau naudingos ir dar nepanaudotos informacijos.

Ko jūs galite tikėtis peržiūrų metu?

Šis paketas sudarytas iš specialiai pradedantiesiems investuotojams nufilmuoto 10 bazinių paskaitų ciklo, tiesiogiai vykusių 10 webinarų ciklo, dviejų seminarų video įrašo bei gyvų mokymų keturių paskaitų video įrašo. Pagrindinis dėmesys kreipiams į įprastus investavimo instrumentus - akcijas, obligacijas, fondus. 

Ką jūs gausite?

Supratimą ir aiškumą apie investavimo instrumentus. Kada geriausiai juos pirkti, o kada parduoti? Galėsite kompetentingai įvertinti Jums siūlomus investavimo variantus. Galiausiai, žinosite kokios investavimo strategijos jums labiausiai tinka ir ką pirmiausia reikia padaryti, prieš priimant investicinius sprendimus.

Net ir didžiausias savo srities ekspertas kažkada buvo pradedančiuoju

Kiekvieną pradedančiųjų paketo dalį galite įsigyti ir atskirai už galiojančią vasaros kainą:

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą