Pažengusio investuotojo paketas

  • Keturi mokymų ciklai vienoje vietoje už vieno ciklo kainą
  • 57 valandos naudinos informacijos
  • Žiūrėkite kada Jums patogu ir tiek kartų kiek Jums reikia.
  • Įrašus peržiūrėti galėsite visus metus
  • Po apmokėjimo nuorodas į įrašus rasite skyrelyje "Mano paskyra"
Galiojanti kaina visų video jau su nuolaida 240 € 

Bet visą paketą šiandien parduosime tik už 99 €

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Pažengusio investuotojo paketą sudaro šie mokymai:

Pasitikite naują investavimo sezoną apsiginklavę naujomis žiniomis ir gebėjimais

Ekonominės analizės taikymas praktikoje

Finansų rinkos įžengė į dar neištyrinėtą zoną. Dažnus svyravimus lemia ne tiek objektyvūs įmonių ar valstybių ekonominiai rezultatai, o vis didėjantis pinigų kiekis rinkose. Kodėl seni įprasti investuotojų metodai nebeveikia ir vis labiau svarbu ką pasakys centrinio banko atstovas? Kaip perprasti monetarinę politiką ir pasinaudojant ekonominės analizės metodais nuspėti rinkos tendencijas.

Daugiau

Kaip atrasti sau labiausiai tinkantį investavimo būdą

Iš esmės ir nuosekliai nagrinėjami pamatiniai investavimo principai – ne tik kaip susidoroti su milžinišku informacijos srautu apie rinką, ne tik kokias strategijas ir priemones pasirinkti, bet ir apie tai, kokias savybes savyje turite ugdyti. Kaip sėkmei pasiekti galite panaudoti savo silpnybes ir privalumus.

Daugiau

Investavimas Baltijos akcijų rinkoje

Namų rinka visuomet patraukliausia investuotojui. Čia daugiausia informacijos, galima iš arti stebėti įmonę. Kaip investuoti namų rinkoje, kokius metodus geriausiai pasirinkti? Kur ir kaip ieškoti informacijos. Apie tai Vytauto Plunksio ir Investuotojų asociacijos komandos išsamiuose praktiniuose mokymuose.

Daugiau

Investavimas prieš krizę ir per krizes

Kaip nuspręstumėte, kad tai jau tikrai krizė, o ne paprasti rinkos svyravimai? Kiek turėtumėte kantrybės ir lauktumėte kol imtumėte pardavinėti savo aktyvus? Ar nepardavinėtumėte jų prie jokių aplinkybių? Kokią informaciją ir iš kur naudotumėte, kokiais analitikų patarimais pasitikėtumėte? IR SVARBIAUSIA. Ar ramiai galėtumėte miegoti naktimis?

Daugiau

Kodėl?

Tik jau susidūręs su realiu investavimu žmogus gali suvokti kokį svarbų vaidmenį investuojant vaidina psichologija, kokią įtaką gali padaryti neprognozuojami geopolitiniai veiksniai ir, kad pasaulis šiandien toks globalus, kad mūsų gerovei įtaką gali padaryti visai nereikšmigas įvykis tolimame pasaulio kampelyje. Jums siūlomi mokymai, tarytum klasika būtina kiekvienam išprususiam investuotojui.

Kodėl dabar?

Nes tik dabar keturis mokymus galite įsigyti už vienų kainą. Be to, tikėtina, vasarą turėsit šiek tiek daugiau laiko savo gebėjimų tobulinimui. Net jei matėte kurį nors kursą arba kuri nors tema jums neaktuali, visvien šis pasiūlymas yra geriausia ką galima gauti apie investavimą. Vienos valandos mokymų kaina tik šiek tiek daugiau kaip 1 euras. (Jau net pradėjom abejot gal mes čia tikrai per pigiai :) )

Kam skiriamia?

Mokymai pagrinde skiriami su investavimu jau susidūrusiems žmonėms. Gali tikti ir naujokams, investuojantiems į nesudėtingus instrumentus (fondus, vietinės rinkos akcijas ir pan.), tačiau tuomet kai kuriuos dalykus turėsit pasitikslint savarankiškai.

Ko jūs galite tikėtis peržiūrų metu?

Šis paketas sudarytas iš vykusių renginių video įrašų. Tačiau temos visvien išlieka aktualios - makroekonominiai veiksniai, asmeninė psichologija ir tiesiog smulkūs niuansai, kuriuos galbūt išgirsite klausydami pranešimų. Gaila, tačiau šiuo būdu negalėsite užduoti klausimų lektoriams, tačiau galėsite vėl ir vėl peržiūrėti neaiškias vietas.

Ką jūs gausite?

Daug informacijos ir atsakymų į klausimą kaip. Bendra pranešimų trukmė apie 57 valandas, todėl tikrai rasite sau naudingos informacijos.

Kiekvieną paketo dalį galite įsigyti ir atskirai už galiojančią vasaros kainą:

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą

Žinoti neužtenka, reikia dar ir suprasti