Derybos. Argumentai, kurie veikia. Svarbiausių įgūdžių formavimas.

Kaip sukurti neatremiamus argumentus ir išugdyti savyje sėkmingą derybininką

Praktinių mokymų kursas ypatingai naudingas pardavėjams

 • Derybos. Argumentai, kurie veikia. Svarbiausių įgūdžių formavimas.
 • Vilniuje, rugsėjo 5, 6 ir 7 dienomis
 • nuo 18:00 iki 21:15
 • Trijų vakarų tęstinis kursas patogiu laiku po darbo
 • Iš viso 12 akademinių valandų.  
 • Mokymų kaina 350 € (į kainą įskaičiuoti kavos pertraukėlės, užrašai),

  Didžiausios nuolaidos taikomos pirmiems užsisakiusiems.

   

Kliūtys yra reikalingos siekiant sėkmės, nes pardavimuose, kaip ir visose karjerose, pergalė ateina tik po nesuskaičiuojamų kovų ir daugelio pralaimėjimų.
Ogas Mandino

Su Aurimu Vietrinu


praktikas, daugiau 20-ies metų patirtį turintis verslo vadybos konsultantas - treneris, lektorius, vadovų, derybininkų ir pardavėjų koučingo specialistas, strateginių ir kūrybinių sesijų moderuotojas. Anksčiau 9 metus dirbo „Berlin Chemie Menarini Baltic“ Baltijos šalių marketingo direktoriumi, generalinio direktoriaus pavaduotoju; 7 metus „STADA Pharma International GmbH“ – Baltijos šalių generaliniu direktoriumi. Įgytas medicinos išsilavinimas į vykstančius vadybos ir verslo procesus leidžia pažvelgti kitu kampu.

Argi pardavėjui reikia mokėti derėtis? Jei produktas geras, atėjai pas potencialų pirkėją, pristatei nuolaidas ir viskas – klientas tavo?

Tačiau tokie „derėtojaisi“ praranda klientus, potencialius pinigus ir motyvaciją. Kainos rinkoje gana greitai išsilygina ir nuolaidos nebegali būti lemiančiu ir vieninteliu argumentu. Laimi tie, kurie moka vesti derybas.

Tikras derybininkas turi daug žinoti ir mokėti, nemanydamas, kad tas, kuris moka ir mėgsta pakalbėti jau yra pilnai pasirengęs apginti savo ar įmonės interesus. Jei nesugebėsi dalykiškai atsakyti į potencialaus pirkėjo klausimus, liks tik stebėti kaip dingsta galimas užsakymas.

Jei derybininkas nepasiruošė pakankamai stiprių argumentų, kurie padėtų išlaikyt savo poziciją, jį tiesiog nokautuoja tokie paprasti oponento pasakymai: „Ir čia jau visas jūsų pasiūlymas?“ arba „Panašu, kad jūs pats nesat užtikrintas, jog jūsų siūloma prekė kokybiška“ arba „Ir už šitai jūs prašote tokių didžiulių sumų?“

Tačiau ir būti pasiruošusiam argumentus yra maža. Reikia ne tik būti įsitikinus savo pozicijos teisumu, sakyti reikalingus žodžius, bet ir skambėti įtikinamai. Silpnas balsas su prašymo intonacijomis sugadins bet kokį informacijos perdavimą ir sudarys oponentui įspūdį, kad jus galima „prispausti“.

Ir atvirkščiai, jei būsite agresyvūs galite pasiekti tik tiek, kad pašnekovas įsižeis ir galbūt net pats taps agresyvus jūsų atžvilgiu.

Kiekviena smulkmena yra labai svarbi. Todėl derybų tikslai gali būti nepasiekti, o daug žadantys santykiai gali virsti konfliktu.

Apie tai, kaip turi būti vedamos derybos, kaip joms pasiruošti, kaip pažinti pašnekovą, kurį paspausti, o kuriam nusileisti, kokius metodus panaudoti ir kaip užbaigti derybas sėkmingai šis trijų vakarų mokymų ciklas:

Derybos. Argumentai, kurie veikia. Svarbiausių įgūdžių formavimas.

Aurimas Vietrinas – praktikas, daugiau 20-ies metų patirtį turintis verslo vadybos konsultantas - treneris, lektorius, vadovų, derybininkų ir pardavėjų koučingo specialistas, strateginių ir kūrybinių sesijų moderuotojas. Anksčiau 9 metus dirbo „Berlin Chemie Menarini Baltic“ Baltijos šalių marketingo direktoriumi, generalinio direktoriaus pavaduotoju; 7 metus „STADA Pharma International GmbH“ – Baltijos šalių generaliniu direktoriumi. Įgytas medicinos išsilavinimas į vykstančius vadybos ir verslo procesus leidžia pažvelgti kitu kampu.

Kam skiriami mokymai?

Šie mokymai daugiausiai naudos duos tiems, kurių gyvenimas susijęs su derybomis – vadovams, pardavėjams, pirkimų specialistams. Svarbūs šie mokymai ir investuotojams, ypatingai tada, kai investuojama ne per biržą – į verslus, nekilnojamąjį turtą ar meno dirbinius. Šis kursas tinka praktiškai kiekvienam profesinio tobulėjimo siekiančiam asmeniui.

Ką jūs gausite

 • gebėsite atsispirti derybinėms manipuliacijoms
 • gebėsite parduoti daugiau ir už brangiau
 • gebėsite labiau suprasti oponentą ir jo poreikius
 • labiau pasitikėsite savimi ir savo derybine pozicija

Kaip tai vyks?

Daug praktinių pratimų ir išgirstų žinių pritaikymo čia pat vietoje. Mažai teorijos, tačiau daug atsakymų į klausimus. 

Pagrindiniai mokymų akcentai:

 • Apie derybas. Derybų vedimo stiliai, namų darbai, kuriuos reikia atlikti iki derybų. Sėkmingų derybų prielaidos ir kriterijai. Kaip pateikti pasiūlymą.
 • Darbas su savim. Kokius įgūdžius reikia savyje ugdyti, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų. Kaip valdyti emocijas ir kūno kalbą.
 • Darbas su kitais. Kaip įtakoti kitus. Kaip pateikti argumentus. Kaip formuluoti klausimus. "Virimo taško" principas derybose. Kaip apsisaugoti nuo manipuliacijų.

Garantijos

Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Grąžinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

negotiation

Jei ieškote daugiau informacijos apie investavimą, galite peržiūrėti ankstesnių renginių video įrašus

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą