Investavimas į nekilnojamąjį turtą 2018 metais

Privataus investuotojo akademija su Jurgiu Šefleriu

 • Investavimas į nekilnojamąjį turtą 2018 metais.
 • Keturių vakarų tęstinis kursas
 • Vilniuje, rugsėjo 26 ir spalio 3, 10 ir 17 dienomis nuo 18:00 iki 21:15
 • Iš viso 16 akademinių valandų antradienio vakarais.
 • Kavą, arbatą, sausainius ir sertifikatą garantuojame.

Pilna mokymų kaina 300 €. 

Didžiausias nuolaidas taikome anksčiau užsisakiusiems. Vėliau kaina palaipsniui kyla. 

 

Registracija baigta

Su Jurgiu Šefleriu

jugis sefleris

Verslo praktikas ir NT projektų vystytojas, atradęs pašaukimą mokyti nekilnojamojo turto verslo paslapčių kitus. Geriausiai įvertintas „Investuok akademijos“ nekilnojamojo turto lektorius, besidalinantis ne teorinėmis žiniomis, o gausia praktine patirtimi.

Manau, kad jeigu kažką darote ir paaiškėja, kad tai gana gerai, tuomet turėtumėte eiti ir nuveikti dar kažką nuostabaus, nesustokite ties tuo per daug ilgai. Tiesiog išsiaiškinkite, kas toliau. Steve Jobs

Kiekvieni metai į investavimą atneša savo niuansus. Kiekvieni gerymečio metai priartina krizę. Kiekviena krizė, tai naujos galimybės.

Ko galima labiausiai tikėtis 2018 metais nekilnojamojo turto rinkoje? Ar reikia būti atsargiems? Ar kaip tik rinka dabar siūlo unikalią galimybę užsidirbti? Ir galų gale, kaip ją mato žmogus sėkmingai pergyvenę kelias krizes?

Apie ateitį kalbėti sunku – jos nuspėti faktiškai neįmanoma, tačiau realiai žvelgti į perspektyvą turi kiekvienas atsakingas ir atsargus investuotojas investuotojas.

Taigi kviečiame jus į šiuos atviruosius mokymus - išgirskite profesionalų nuomonę, išsakykite savo ir priimkite tinkamus sprendimus.

Investavimas į nekilnojamąjį turtą 2018 metais

Lektorius Jurgis Šefleris – verslo praktikas ir NT projektų vystytojas, atradęs pašaukimą mokyti nekilnojamojo turto verslo paslapčių kitus. Geriausiai įvertintas „Investuok akademijos“ nekilnojamojo turto lektorius, besidalinantis ne teorinėmis žiniomis, o gausia praktine patirtimi.

Apie ką visa tai:

 • Atsargus investavimas. Kas jeigu? Kaip investuoti, kai kainos greitai kyla, ir kaip jei ima leistis. Masių ir bankų psichologija. Ankstesnių krizių pamokos.

 • Kur geriausiai investuoti? Kuriame rinkos segmente smulkus investuotojas 2018 metais gali tikėtis didžiausios grąžos?

 • Investavimas į NT nuomai 2018 metais. Kada pasibaigs gerymetis?

 • Kaip statysime namus? Tendencijos ir galimybės. Energertinio efektyvumo reikalavimų suderinimas su statybos kaštų efektyvumu.

Kaip tai vyks?

Kas jau dalyvavo Jurgio vedamuose mokymuose, tas jau žino, kad visos paskaitos organizuojamos taip, kad pirmiausia remiamasi konkrečiais pavyzdžiais iš praktikos. Taip ir šiame cikle kiekviena paskaita prasidės konkrečiais Jurgio pateikiamais pavyzdžiais ir praktika iš praeities. Tačiau šie mokymai apie perspektyvą, tai tikimės aktyvesnio Jūsų dalyvavimo ir pasidalinimo mintimis, nuojautomis ar abejonėmis.

Kam skiriama

Individualiems asmenims, jau investuojantiems į NT arba dar tik norintiems ten nukreipti dalį savo investicijų. Tinka ir pradedantiesiems investuoti. Šiuose mokymuose, aptardami dabar atsirandančias galimybes gausite ir nemažai praktinių žinių.

Kokia visa to nauda

 • geriau išnaudosite pasitaikančias investavimo galimybes

 • išvengsite abejotinų projektų, kurių pasiūla ypač padidėja prieš galimą krizę.

 • Pasijusite ramiau, kad priėmėte teisingus sprendimus.

 • Vienas vienintelis teisingas sprendimas atpirks šių mokymų kainą su kaupu.

 

Rizikuoja tas, kas nežino ką daro.

Warren Buffett

Jei ieškote daugiau informacijos apie investavimą, galite peržiūrėti ankstesnių renginių video įrašus

Žiūrėti daugiau video pasiūlymų

Arba įsigykite knygų apie investavimą

Žiūrėti knygų pasiūlymus

Arba užsiprenumeruokite žurnalą "Investuok"

 

Žiūrėti prenumeratos pasiūlymą