Finansai vadovams. Verslo mokesčių rizikos optimizavimas.

Kaip sumokėti tiek kiek privalai, žinoti galimybes ir valdyti su mokesčiais kylančias rizikas.

  • Finansai vadovams. Verslo mokesčių rizikos optimizavimas.
  • Keturių akademinių valandų trukmės mokymai vadovams
  • Lapkričio 28 d., antradienį nuo 18:00 iki 21:15 val.
  • Vilniuje, VU Verslo mokykloje, Saulėtekio 22
  • Šis kursas yra sudedamoji akademijos „Įmonės finansai. Kaip pritraukti daugiau apyvartinių lėšų.“ dalis
  • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Dar liko 3 vietos už pusę kainos - 59 €

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Praktinių mokymų pilna kaina 120 €. 

Rizika visada yra, tik išmokite ją kontroliuoti, o ne jos vengti.
Robert Kiyosaki

Su Rūta Bilkštyte

Mokesčių ekspertė, įmonės "Fidexperta" vadovė, dirbanti šioje srityje nuo 1991 metų ir sukaupusi unikalią patirtį vadovaujamose pozicijose įvairiuose mokesčių inspekcijos skyriuose, tarptautinėje audito bei mokesčiu konsultacijų kompanijoje.

Finansų kalba, tai – verslo kalba. Mokesčius, žinoma, mokėti reikia. Tačiau valstybėje egzistuoja tiek reguliavimų, išimčių, apribojimų ir kitų juridinių nuostatų, kad įmanoma tapti pažeidėju ir visai ne iš piktos valios. Taip susiduriame su mokesčių mokėjimo rizika. Kita vertus, valstybė lengvatas kuria ne šiaip sau, o tam, kad jomis galėtų pasinaudoti tie, kuriems jos ir skirtos. Nepasinaudoti suteikiamomis galimybėmis būtų neatsakinga ir neracionalu. Dėl to siūlome Jums praktinus 4 ak. val. mokymus, kurie leis tvirčiau jaustis finansų pasaulyje:

Finansai vadovams. Verslo mokesčių rizikos optimizavimas.

Lektorė Rūta Bilkštytė – mokesčių ekspertė, įmonės "Fidexperta" vadovė, dirbanti šioje srityje nuo 1991 metų ir sukaupusi unikalią patirtį vadovaujamose pozicijose įvairiuose mokesčių inspekcijos skyriuose, tarptautinėje audito bei mokesčiu konsultacijų kompanijoje.

Apie ką visa tai?

  • Seminaro metu bus supažindinta su svarbiausiomis pelno mokesčio lengvatomis ir numatomais pakeitimais, skatinančiais verslo augimą,
  • Bus pristatyti galimi verslo finansavimo būdai, jų mokestinės pasekmės, tiek akcininkų paskolos, tiek kiti finansavimo instrumentai, tiek įvairios tarptautinės struktūros.
  • Taip pat bus aptartos aktualios mokestinės rizikos, įvardinti rizikingiausi sandoriai, jų požymiai, Lietuvos mokesčių administratoriaus taikomos antivengiminės priemonės, mokestinių patikrinimų kryptys, bei tarptautinės iniciatyvos turinčios įtakos Lietuvos mokesčių mokėtojams.
  • Taip pat bus aptarti aktualūs mokesčių pakeitimai gyventojo-akcininko lygmenyje bei galimos alternatyvios verslo formos.

Kam skiriama

Mokymai skirti nedidelių įmonių vadovams ir pradedantiesiems verslininkams. Tiems, kurie dar negali sau leisti pasamdyti finansų direktoriaus. Tiems, kurie nori atsakingai ir tiksliai planuoti, kontroliuoti ir efektyviai panaudoti įmonės finansus  

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu mokymai@investuok.eu arba tel. +37067879955

finansu valdymas