Finansai vadovams. Kaip pritraukti lėšų įmonės plėtrai.

  • Finansai vadovams. Kaip pritraukti lėšų įmonės plėtrai.
  • Keturių akademinių valandų trukmės mokymai vadovams
  • Gruodžio 5 d., antradienį nuo 18:00 iki 21:15 val.
  • Vilniuje, VU Verslo mokykloje, Saulėtekio 22
  • Šis kursas yra sudedamoji akademijos „Įmonės finansai. Kaip pritraukti daugiau apyvartinių lėšų.“ dalis
  • Kavą, arbatą, sausainius ir šiltą sutikimą garantuojame.

Dar liko 5 vietos už pusę kainos - 59 €

Užsisakyti dabar už specialią kainą

Praktinių mokymų pilna kaina 120 €. 

Investicija į mokslą visada atsiperka su didžiausiomis palūkanomis.
Benjamin Franklin

Su Algimantu Variakoju

Algimantas Variakojis

Finansų ekspertas, "Verslo angelų fondo I" partneris, atsakingas už strateginį valdymą ir finansų pritraukimą. Turi daugiau kaip 26 metų patirtį privataus kapitalo investavimo srityje. Didelė darbo patirtis įvairaus dydžio įmonių valdybose.

Finansų kalba, tai – verslo kalba. Dažnai įmonių vadovams pasitaiko tokie momentai, kuomet naujiems projektams finansuoti ar veiklos nesėkmėms kompensuoti reikalingos papildomos apyvartinės lėšos. Pirmoji mintis - kreiptis į banką. Tačiau tai nebūtinai tinka visiems projektams ir ne visoms įmonėms, ypatingai smulkesnėms. Jau nekalbant apie tai, kad bankai reikalauja užstato ir mėgsta riboti veiklą. Dėl to siūlome Jums praktinus 4 ak. val. mokymus, kurie leis suvokti ir atrasti galimybes kitų formų finansavimu:

Finansai vadovams. Kaip pritraukti lėšų įmonės plėtrai.

Lektorius Algimantas Variakojis – finansų ekspertas, "Verslo angelų fondo I" partneris, atsakingas už strateginį valdymą ir finansų pritraukimą. Turi daugiau kaip 26 metų patirtį privataus kapitalo investavimo srityje. Didelė darbo patirtis įvairaus dydžio įmonių valdybose.

Apie ką visa tai?

  • Apie investuotojus. Skirtingi investuotojai skirtingose įmonės išsivystymo stadijose. Ko nori investuotojas? Ko tikėtis iš investuotojų?
  • Apie pinigų pritraukimą: akcijos, obligacijos, konvertuojamos obligacijos, opcionai.
  • Pasirašomos sutartys ir jų sąlygos. Pavojai ir galimybės.
  • Verslo ar jo dalies pardavimas

Kam skiriama

Mokymai skirti nedidelių įmonių vadovams ir pradedantiesiems verslininkams. Tiems, kurie dar negali sau leisti pasamdyti finansų direktoriaus. Tiems, kurie nori atsakingai ir tiksliai planuoti, kontroliuoti ir efektyviai panaudoti įmonės finansus  

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu mokymai@investuok.eu arba tel. +37067879955

finansu valdymas